03.06.2021 17:28:34

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ ÇARDAK İLÇE KONGRESİ TAMAMLANDI

Türkiye Değişim Partisi Denizli İl Teşkilatı, ikinci ilçe kongresini Çardak ilçesi için, Denizli İktidara Hazırlık Merkezi’nde gerçekleştirdi. TDP’de atamayla Çardak İlçe Başkanlığı görevini yürütmekte olan Ramazan Karadağ, tek aday olarak girdiği seçimde 23 oy alarak ilçe başkanlığı görevine seçildi.

TDP ÇARDAK İLÇE BAŞKANI RAMAZAN KARADAĞ: “SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ”

22/03/2021 tarihinde ilçe başkanlığına atandığını, o günden bugüne Çardak’ta değişime inanan bir kadroyla en iyi şekilde hizmet etmek için çalıştığını kaydeden TDP Çardak İlçe Başkanı Ramazan Karadağ, “Artık seçilmiş bir ilçe başkanı ve ilçe yönetimi sıfatını taşıyoruz. Sorumluluğumuz bir kat daha arttı. Bunun getirdiği sorumluluğun farkındayız. Bundan sonra da büyük bir inanç ve gayretle Çardak’ta değişim ailemizi gün geçtikçe büyütmek, ilçemizden başlamak üzere tüm Türkiye’de siyaseti farklı bir boyuta taşımak için olanca gücümüzle çalışacağız. Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül’ün bizlere açtığı yolda, İl teşkilatımızla büyük bir uyum içinde, özveriyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

TDP DENİZLİ İL BAŞKANI ORÇUN SARIHAN: “KONGRELERİMİZ BİZİM DEMOKRASİ BAYRAMLARIMIZDIR”

Kuruluşundan bugüne Çardak’ta değişim için fedakarlıkla çalışan Başkan Karadağ’ı ve ilçe yönetimini kutlayarak sözlerine başlayan TDP Denizli İl Başkanı Orçun Sarıhan, “Çardak’ta güzel şeyler olacak. Bunu İlçe Başkanımız Sayın Karadağ’ın, değerli ilçe yöneticilerimizin, değişimin yoluna baş koyan tüm Çardaklı dostlarımızın gözlerine bakınca anlamak güç değil… Biliyoruz ve inanıyoruz ki bu kadro Çardak’ı hak ettiği güzel günlere kavuşturacak. Tarımıyla, ticaretiyle potansiyelini tam olarak kullanan bir Çardak inşa etmek için gecesini gündüzüne katarak çalışacak” dedi.

 

Pamukkale’nin ardından Çardak ilçe kongresini de güzel bir ortamda tamamladıklarını ifade eden Başkan Sarıhan, “Tüm ilçelerimiz kongre tarihlerini büyük bir heyecanla bekliyor ve bu heyecanla çalışmalarını sürdürüyor. Kongrelerimizin bizim için anlamı özeldir. Kongrelerimiz demokrasi bayramlarımızdır. Çok şükür Pamukkale ve Çardak ilçe kongremizi parti kültürümüze yakışır şekilde tamamladık. İlçe kongrelerimizin ve il kongremizin tamamlanmasının ardından daha güçlü bir şekilde alanlarda, hemşehrilerimizle daha sıkı temasların içinde olacağız. Partimizi Denizli’de ve Türkiye’de iktidara el ele, hep birlikte taşıyacağız” dedi.  

 

Ramazan Karadağ Kimdir?

1984 yılında Denizli'de doğan Ramazan Karadağ aslen Çardaklıdır. İlköğretim ve lise tahsilini Denizli’de tamamlamıştır. Vatani görevini 2004 yılında Çanakkale Gelibolu'da yapan Karadağ 2006 yılından itibaren Denizli'de esnaflık yapmaktadır. Elektrik ve İç dekorasyon işleri üzerine Denizli'de birçok projelere imza atmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.