12.06.2021 23:07:46

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ BOZKURT İLÇE KONGRESİ TAMAMLANDI

Türkiye Değişim Partisi Denizli İl Teşkilatı’nda Pamukkale, Çardak, Merkezefendi ve Çal’ın ardından beşinci ilçe kongresi Bozkurt için yapıldı. Kongreye tek aday olarak giren Veli Demiröz 23 oyla Bozkurt İlçe Başkanlığı görevine seçildi.

TDP BOZKURT İLÇE BAŞKANI VELİ DEMİRÖZ: “BOZKURT’TA, DEĞİŞİMİN AYAK SESİ YANKILANACAK”


Bozkurt’un da tüm Türkiye gibi değişime çok ihtiyaç duyduğunu ifade eden TDP İlçe Başkanı Veli Demiröz, “Bozkurtta tarım da, ticaret de, sanayi de hiç iyi durumda değil. Herkes köklü bir değişime ihtiyaç duyuyor. Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül’ün izinde, siyasete yeni bir soluk getirmek için bu yola çıktık, inşallah bunu başaracağız. Seçim öncesi dönem için beni bu göreve layık gören il yönetimimize ve bugün beni ve yönetimdeki arkadaşlarımı seçen partililerimize teşekkür ediyorum. Bundan böyle Bozkurt’ta değişimin ayak sesleri daha güçlü yankılanacak” dedi.

 

TDP DENİZLİ İL BAŞKANI ORÇUN SARIHAN:
Pandemi koşullarının zorluğuna rağmen kısa sürede ilçe teşkilatlanmalarını gerçekleştirdiklerini ve beş ilçenin kongrelerini tamamladıklarını vurgulayan TDP Denizli İl Başkanı Orçun Sarıhan “İktidar tarafından” yönetilemeyen pandemi sürecinin tüm yıkıcı etkilerine rağmen az zamanda büyük yol aldık. Bunun en büyük sebebi çalışkan bir teşkilata sahip olmamız ve halkımızın partimize gösterdiği teveccühtür. Bizler de onların bu teveccühlerine layık olabilmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Siyasal partilerin içinde katılımcı demokrasinin olmazsa olmazı kongrelerimizi bize yakışan heyecan ve coşkuyla gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Katılım sağlayan tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, Bozkurt İlçe Başkanımız Sayın Demiröz’e ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.